Masz dość patrzenia na to jak inni ludzie decydują o tym co masz robić.
Masz dość pracy na etacie od 9 do 17.00.
Chcesz przygotować pomysł na własny biznes.
Masz pomysł na biznes ale nie wiesz jak go zrealizować?
Pragniesz być swoim szefem, marzysz o wolności…

A może masz już biznes, czujesz stagnację, przemęczenie, czasem brak Ci wiary w sukces?
Na efekty musisz ciężko pracować, nie daje Ci to takiej radości jak, gdy zaczynałaś biznes.

Może nawet czujesz się wypalona pracą w swoim biznesie?
A Twoja kreatywność jest uśpiona.

Nie nadążasz za najnowszymi – zmieniającymi się technikami w zakresie promocji, marketingu Twojego biznesu?

Własny biznes to wybór, nie przymus.

Agnieszka-Przybysz-coaching1Wiem, że możesz nie wierzyć w siebie w pełni, ale ja wierzę w Ciebie, że przy odrobienie wysiłku z narzędziami jakie dostaniesz od nas i wskazówkami, możesz tworzyć nie jeden biznes, ale wiele biznesów jeśli chcesz powtarzając ten sam sprawdzony System od Pasji do Pieniędzy & Prosperity.

Co jeśli nie wiesz jakie masz pasje, albo masz ich wiele. Z pewnością masz jakieś zainteresowania i umiejętności, od których mógłbyś zacząć swój biznes. A w miarę ich rozwijania skorygować kurs rozwoju firmy.

Decyzje jakie podejmiesz teraz, osobiste jak i zawodowe, będą miały wpływ na to jak będzie wyglądało Twoje życie w kolejnych latach. Rodzą się Nowe możliwości, bazujące na wspaniałej kreatywnej żeńskiej energii, wolności i współpracy dla dobra nas wszystkich, w którym kobiety liderki będą miały decydujący głos.

To one poprzez swój wkład w życie innych ludzi, biznesy, przedsiębiorczość stworzą nową rzeczywistość. I to się już dzieje… Jeśli czujesz w sobie niewykorzystaną MOC i potencjał Lidera, pragniesz zacząć biznes lub rozwijać istniejący biznes, chcesz coś zmienić w swoim środowisku. To czas, byś dołączyła do nas właśnie teraz.

Jeśli potrzebujesz rozmowy i masz pytania (wypełnij na dole tej strony aplikację)

Tak bardzo wierzę w program Biznes z Pasją i Kobiecą Moc jego narzędzi, że dostosowałam przystępną inwestycję w ten kilkumiesięczny program.

Pomyślałam też o tym, jeśli w trakcie wyjedziesz na wakacje wszystkie sesje i materiały będą czekały na Ciebie w specjalnie przygotowanym serwisie dla uczestników.

Ile dla Ciebie jest warte ponad 30 godzin coachingu i mentoringu pokazującego „jak to zrobić” – jak zbudować i rozwinąć biznes, nie licząc wartościowych raportów, bonusów i czasu poświęconego na odpowiedzi na Twoje pytania w ekskluzywnym forum dla uczestników?

Czy wiesz, że gdybyś zatrudnił konsultanta biznesowego czy coacha biznesowego to byłaby to inwestycja od minimum 27 000 zł wzwyż za ten czas.

Czy wiesz, że idąc na studia podyplomowe, kursy podyplomowe, semestr kosztuje Cię ponad 2 000 zł, Czy uczą Cię tam jak praktycznie zbudować dochodowy biznes? NIE. Uczą tam jak być pracownikiem. To przykre, nie dla przedsiębiorczych kobiet z pasją.

Każdy program edukacyjny to inwestycja – przyznam, że w naszym programie miesięczny abonament jest mniejszy niż jedna sesja 1 na 1 z coachem biznesowym przy zachowaniu najwyższej jakości. Sam oceń… ile kosztują studia i co zyskujesz? Na pewno więcej niż ten wspaniały program biznesowy.

Czy po ukończeniu Twojej specjalizacji nauczyli Cię jak prowadzić biznes i zarabiać pieniądze?
Wątpię w to! Aby prowadzić biznes z jakiejkolwiek dziedziny nie musisz mieć kilku fakultetów, albo dziesiątek kursów specjalistycznych i certyfikatów, a musisz mieć umiejętności budowania biznesu i marketingu.

To sama prawda!

Ile dla Ciebie jest warta pomoc Mentora biznes z pasją, który pomógł już wielu osobom rozwinąć dochodowy biznes i zarobić często duże pieniądze?

Nie ma lepszego czasu dla kobiet niż TERAZ, by zacząć własny biznes i rozwijać go. Nawet Energia kobietom sprzyja. Życzę udanej decyzji i działaj teraz.

Oto co mówią przedsiębiorcze uczestniczki programu Biznes z Pasją, które usłyszysz w naszej społeczności:

“Witam Agnieszko i mile koleżanki,
Oj Agnieszko, Agnieszko, to co Ty z Nami wyprawiasz jest niesamowite. Dawno nie miałam takiego intensywnego ”Prania mózgu”. Mało tego, nie przypuszczałam, że ” Starsza Pani”, czyli Ja sobie poradzę z zagadnieniami informatycznymi. To jest moja słaba strona, a tu nagle: sama rejestruje domenę, sama szukam hostingu (nie miałam pojęcia co to jest), wczoraj przeglądałam templetki, zgodnie z Twoim zaleceniem, mimo, że omówiłam się z grafikiem, aby w ogóle wiedzieć coś na ten temat więcej i nie wypaść jak amator, analizuję różne strony i wiele innych czynności, które robiłam po raz pierwszy.

W sumie czyste szaleństwo w moim umyśle. Zawsze uczyłam się z ciekawością, lecz nie przypuszczałam, że będę się uczyła czegoś, co zawsze odrzucałam. Ty sprawiłaś, że zaraziłam się tą wiedzą, mimo, że na pewno w tej dziedzinie nie będę ekspertem.
Jestem jednak ekspertem w innej dziedzinie… Mam już konkretna wizję mojej strony internetowej.
Dziękuje Aniołom, że jesteś” Hanna z Gdańska.

„ Dzień dobry Wszystkim:),
super Haniu, fajna, trafiona nazwa. Twoje działania mnie motywują :)… Zgadzam się z Tobą, że Agnieszka bardzo nam pomaga. Podczas zaledwie tych kilku sesji dowiedziałam się tylu wartościowych rzeczy nt zakładania biznesu i o sobie samej :). Poza tym potrafi mnie zmotywować do działania, codziennie robię jakiś mały (czasami większy) kroczek przybliżający mnie do postawionych celów :). Bez Agnieszki to pewnie utknęłabym w miejscu i niewiele bym zrobiła. Ja również jest bardzo wdzięczna Tobie Agnieszko:)”. Edyta z Poznania.

Masz pytanie? Wyślij nam swoją aplikację:

Opisz swoją sytuację zawodową lub swój biznes DZIŚ (produkty, usługi) Wiadomość trafi do Agnieszki Przybysz (wymagane)

Jakie były Twoje dochody za ostatni ROK:
 < 50 tys 50 - 100 tys 100- 300 tys 300 - 500 tys 500 - 900 tys > 1 mln

Jakie miałeś SUKCESY w ostatnim roku? (wymagane)

Co Ci się NIE Powiodło w ostatnim roku? (wymagane)

Jak chcesz aby wyglądał Twój biznes za 6-12 miesięcy? (dochód, styl życia, klienci ) (wymagane)

Ile jesteś w stanie zainwestować czasu i finansów w Twój biznes? (wymagane)

Jaka jest Twoja motywacja, by wziąć udział w *Biznes z pasją? (wymagane)

Co Agnieszka powinna wiedzieć przyjmując Cię do tego transformującego programu? (wymagane)

Jakie masz palące - ważne pytania dot. programu *Biznes z Pasją? (wymagane)

Jeśli potrzebujesz rozmowy nt programu, w jakich godzinach przedziale czasu od 13 do 19.30, od pon - czw. jesteś dostępny na krótką rozmowę?

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Firma lub strona www - jeśli masz:

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Gratuluję, skontaktujemy się z Tobą wkrótce przez email.

Agnieszka Przybysz
Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

Chcesz wiedzieć więcej jak System Biznes z Pasją pomoże Ci rozwinąć dochodowy biznes z pasją, wyślij aplikację.


WlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc