Wesela z pasją – pomysł na biznes “BEST system”

Wesela z pasją w BEST wedding & events, autor Edyta Mazur

Studium przypadku Edyty z Poznania:
“Jak zaczynałam Start Biznes z Pasją, to w ogóle nie miałam pomysłu na biznes. Pojawił się on m. in. dzięki narzędziom, jakie nam Agnieszko udostępniłaś. Jak dobrze pamiętam na jednej z pierwszych sesji programu robiłam ćwiczenia pomagające odkryć swoje pasje.

Robiłam je kilkakrotnie i za którymś razem z kolei (trzecim albo czwartym) pojawiła się we mnie myśl dot. mojego obecnego biznesu. Ta myśl prześladowała mnie wręcz przez dobrych kilka dni i to utwierdziło mnie w przekonaniu, że właśnie tym mam się zająć.

Zanim trafiłam na coaching grupowy do Ciebie Agnieszko od jakiegoś czasu „chodziła” mi po głowie praca na własny rachunek. Po prostu nie lubię jak ktoś mi mówi co mam robić i kiedy, lubię jak działania zależą ode mnie. Wiedziałam, że chcę prowadzić własną firmę, ale brakowało mi pomysłu na biznes.

I wtedy natknęłam się na info, że przygotowujesz program Start Biznes z Pasją. Jako, że już wcześniej z pozytywnym skutkiem korzystałam z innego Twojego programu, wiedziałam, że i teraz na pewno mi pomożesz.

Wiele wartościowych rzeczy wyniosłam z tego programu. Najcenniejsze dla mnie jest to, że w krótkim czasie znalazłam pomysł na biznes. W bardzo krótkim czasie, to była kwestia kilku dni, pomogłaś mi Agnieszko poradzić sobie z wyzwaniem, z jakim sama borykałam się już od dłuższego czasu.

Na samym początku programu wykonałam ćwiczenie typu „czy masz cechy przedsiębiorcy, czy pracownika?” i wyszło, że jestem przedsiębiorcą, to ćwiczenie bardzo mnie umocniło i dało sygnał, że jestem na właściwej drodze.

Dzięki Twoim narzędziom poznałam siebie lepiej, swój potencjał. Okazało się, że wcześniej w ogóle siebie nie znałam, a teraz wiem jaki mam potencjał, jakie są moje mocne strony.

Muszę też powiedzieć, że Program Start Biznes z Pasją daje mi wiele wskazówek, pokazuje krok po kroku, jak właściwie prowadzić biznes, by uniknąć błędów, jakie przytrafiają się początkującym przedsiębiorcom.

Pomagam Parom Młodym i ich Rodzicom mieć niepowtarzalny ślub i fascynujące wesele oraz nie dać nabić się w butelkę w trakcie ich organizacji. Moi Klienci oszczędzają czas i sporo nerwów. Czując radość i bezpieczeństwo mogą prawdziwie cieszyć się swoim „Wielkim Dniem”.

Efekty te uzyskuję stosując autorski program BEST System. Daje on gwarancję powodzenia uroczystości. BEST System to 4 sprawdzone kroki jak skutecznie i bez nerwów przygotować niepowtarzalny ślub i wesele oszczędzając czas i unikając rozczarowań. Zapraszam do www.bestweseleorganizacja.pl dla Par z Poznania i Okolic po bezpłatny “Niezbędnik Pary Młodej”

Sprawdź teraz NOWY “szybki” program Pomysł na Biznes z Pasją tutaj >>>Zostaw komentarz, zadaj pytanie:


*


Szanujemy Twoją prywatność!

Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodoweWlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc