Szanujemy Twoją prywatność!

Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodowe

Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biznes, zarządzasz biznesem…

wykonaj BEZPŁATNY Test Kondycja Twojego Biznesu

Wtorek, godz. 8:08
Witam Cię serdecznie, nazywam się Agnieszka Przybysz – pionierka coachingu w Polsce, pomogłam już tysiącom Polaków.
Postanowiłam podzielić się z Tobą moimi SEKRETAMI przyciągania pieniędzy w praktyce, które pomogą Ci teraz zacząć lub rozwinąć Twój własny Biznes z Pasją i SERCEM świetnie prosperujący, ucząc się od najlepszych praktyków biznesu.

Zacznij już teraz zostawiając imię i email w oknie obok.
Do usłyszenia po drugiej stronie.

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Mentor Coach
Autorka wielu książek
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)


Agnieszka Przybysz – Polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.
Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od frustracji do wspaniałych relacji, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, by czuły się doceniane, kochane i bogate. Mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często milionowe kontrakty – biznesy.
Intencją Agnieszki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji, kariery, biznesu z pasją.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring dla coachów, warsztaty i szkolenia grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, oraz wystąpienia publiczne na zaproszenie firm i organizacji.
Ma pondpiętnastoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Ukończyła m.in. jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie -CTI USA, akredytowaną przez ICF oraz szkolenia & mentoring u najlepszych guru marketingu biznesu na świecie. Nazywana przez kolegów Gwiazdą Polskiego Coachingu.
Autorka książek Przyciągnij Sukcesy z Pasjącoaching biznesowy; Sięgnij Gwiazd – celne cele; Przyciągnij Miłość coaching relacji. Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, Radio Zet, RadioEuro i portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie Coachingu. Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz Dostań szybki dostęp do wideo >> kliknij tutaj


WlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc