POMYSŁ NA BIZNES Z PASJĄ

Jak przejść z etatu do biznesu i odkryć swój pomysł na biznes z Pasją

“Pierwszy raz trafiłam do Agnieszki na coaching grupowy w lutym 2012. Tematem warsztatu był sekret budowania relacji. Miałam w tamtym czasie duże problemy w związku z moim partnerem i chciałam zrozumieć, jaką rolę w związkach międzyludzkich odgrywają wartości i przekonania wyniesione z domu rodzinnego i innych źródeł. Moją intencją na ten warsztat było uwolnienie przeszłości i zrobienie miejsca na nowe. Program ten uświadomił mi, jakie negatywne przekonania miały wpływ na moje relacje z bliskimi osobami, takimi jak rodzice, partner i moje dzieci, i w jak prosty sposób można je zamienić na pozytywne.

Uświadomiłam sobie, że to tylko ja sama jestem odpowiedzialna za zmiany w moim życiu. Poznałam mechanizmy samokontroli własnych myśli, które decydują o tym co przyciągamy do własnego życia i skuteczne narzędzia, takie jak prysznic mentalny, Medytacje Kolorami i Sięgnij Gwiazd, które bardzo pomagają na co dzień radzić sobie z problemami i uwalniać to co nam nie służy i jest niepotrzebne.

W wyniku tego programu nauczyłam kochać i akceptować siebie taką jaką jestem, rozstałam się z moim partnerem w zgodzie i utrzymuję z nim kontakty przyjacielskie do dzisiaj, wyciszyłam się i skoncentrowałam na sobie i swojej dalszej drodze życiowej i zawodowej.

Drugi raz spotkałam się z Agnieszką w kwietniu 2012 na warsztacie „ Miłość i Pieniądze dla przedsiębiorczych kobiet z pasją”. To była kontynuacja poprzedniego warsztatu i kontynuacja rozpoczętej drogi rozwoju osobistego, mającego na celu uporządkowanie własnego życia osobistego i zawodowego.

Własne przekonania na temat pieniędzy i bogactwa były dla mnie odkrywcze. Nauczyłam się jak praktycznie dokonać zmian na temat negatywnych przekonań na temat pieniędzy. 30- dniowa zabawa po warsztatach, na temat stosunku do pieniędzy doprowadziła do ogromnych zmian w moim życiu i odkryciu moich prawdziwych pasji, o których wcześniej myślałam, lecz nie wierzyłam, że można je zrealizować.

Pomysł na własny biznes chodził mi po głowie już od 4 lat, od momentu kiedy po 20 latach życia i pracy, wróciłam z Niemiec do Polski. Potrzebny był widocznie odpowiedni moment do podjęcia decyzji o budowaniu własnej niezależności ekonomicznej, czyli własnego biznesu. I ten moment nadszedł, kiedy poznałam Agnieszkę, jej program „Biznes z pasja” oraz narzędzia, które proponuje. Podjęłam natychmiast decyzję o udziale w 6 miesięcznym programie „START Biznes z pasją”, w którym uczestniczę już 4 miesiące. To jest naprawdę niesamowite przeżycie i wyzwanie dla mnie.

Nauczyłam się rzeczy, które wcześniej uważałam za niemożliwe. Zagadnienia budowania własnego biznesu, opartego na przemyślanym i sprawdzonym systemie, proponowanym przez Agnieszkę okazały się dla mnie odkrywcze. Np. komputer i cała informatyka były wcześniej dla mnie jedną wielką abstrakcją i nigdy nie wierzyłam, że uda mi się do tego tematu zbliżyć, a co dopiero zrozumieć i wykonywać samodzielnie ćwiczenia, zwarte w programie, dotyczące np. przygotowań do budowania własnej strony internetowej.

To dzięki Agnieszce taki laik jak ja, zaczęłam krok po kroku pogłębiać moją wiedzę w tym zakresie i posuwać się do przodu w realizowaniu i budowaniu mojej przyszłości biznesowej.

Jestem specjalistą, ekspertem nauczycielem florystyki z 20 letnim doświadczeniem w biznesie kwiatowym na rynku niemieckim i polskim. Postanowiłam stworzyć w Polsce serwis dla przedsiębiorczych florystów, pomagający im rozwiązywać wszystkie problemy, z którymi się spotykają, aby osiągnąć sukces, mieć więcej klientów i więcej pieniędzy w codziennej kasie. Stworzyłam mój własny autorski system, jak przejść od bezsilności i frustracji do sukcesu i satysfakcji w biznesie kwiatowym.

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na mojej drodze mentora, dzięki któremu realizuje w tej chwili moje marzenie o własnym biznesie.

Obecnych i przyszłych Florystów, właścicieli biznesów kwiatowych.” Hanna z Gdańska

Może zainteresować Cię też artykuł Wesela z pasją – pomysł na BEST System Edyty z PoznaniaZostaw komentarz, zadaj pytanie:


*


Szanujemy Twoją prywatność!

Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodoweWlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc