Własny biznes spa uzdrowisko Inowrocław

Harmonia Spa Inowrocław

Firma Harmonia Spa w hotelu PARK znajduje się w pięknym parku Solanki w Inowrocławiu.
To holistyczne SPA, które ma na celu zaspokoić potrzeby Gościa na wszystkich płaszczyznach. Stąd też nazwa firmy Wellnes & Harmonia SPA. Czyli harmonia Ciała, Ducha i Umysłu.

Maria opowiada nam:
“Do Spa trafiają kobiety i mężczyzni z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Jedni chcą się wyciszyć i zrelaksowac, inni nabrać sił i energii, jeszcze inni chcą uzyskać piękno ciała
i twarzy, zlikwidować nadwagę lub cellulit. Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie
i wyjatkowo.
Nie ma znaczenia tutaj wiek klienta czy płeć, celem moim wraz z doświadczonym personelem jest przeprowadzenie wszystkich zabiegów tak by pozytywnie wpłynęły ona na cały organizm. Dotyk ciała, działanie kosmetyków, relaksacyjna muzyka, magia kolorów wpływają kojąco na na nastrój.
W połączeniu ze sztuką dobierania słów w kontakcie z Gościem to wykonywanie “masażu duszy”.


Zabiegi SPA nie zmienia osobowości człowieka, mogą natomiast pozwolić klientowi na tyle zmienić strumień myśli, że uruchomione przeżycia przez wiele tygodni będą rozświetlały i wygładzały wypielegnowanż twarz. Ciało nabierze gładkości i spreżystości a relaksujący masaż zniweluje wszystkie napięcia i blokady fizyczne, które przełożą się na poczucie wewnętrznego spokoju.

Zamykając za sobą drzwi obiektu klient odgradza się od zewnętrznego świata i przenosi się jakby
w inny wymiar, w którym rządzi się innymi prawami, niż na co dzień. Nie ma tu miejsca na pośpiech, zdenerwowanie, stres. Tutaj każdy czuje się wyjątkowo, co pozwala na odprężenie i odzyskanie równowagi między ciałem i umysłem.

W Harmonia SPA królują zabiegi Ajurwedyjskie i orientalne. Połączenie masaży ajurwedyjskich
np. Abhyanga, Shirodhara oraz zabiegów na ciało np.Udvartana czy Garshan w połączeniu z właściwą pielęgnacją indywidualnie dobraną do potrzeb klienta oraz programy odchudzająco-antcellulitowe dają spektakularne efekty i zadowolenie klienta.

Intymna atmosfera, która sprzyja wyciszeniu sprawia, że Gość czuje się komfortowo i z chęcią poddaje się wszelkim rytuałom i zabiegom by mógł ponownie spojrzeć na siebie i świat w sposób pozytywny. Poza tym miejsce wypoczynku w centrum Uzdrowiska Solanki to wymarzona oaza spokoju.

Przepiękne Tężnie jedne z największych w Polsce dają możliwość wdychania naturalnego aerozolu, który dobroczynnie wpływa na układ oddechowy.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć bogatą paletę pakietów pobytowych wraz z zabiegami. Dostosowujemy również pobyty z indywidualnie dobranymi zabiegami do potrzeeb i wymagań klienta.”

“Po raz pierwszy spotkałam się z Agnieszką w mojej firmie przypadkiem, chociaż teraz wiem,
że to nie był przypadeka. Już wtedy po pierwszych rozmowach z Agnieszką poczułam przypływ super energii i wówczas uświadomiłam sobie,że mogę z siebie wykrzesać więcej i ruszyć do przodu aktywując w sobie potencjał jaki naprawdę posiadam.

Postanowiłam “coś” zrobić dla siebie. Coaching z Agnieszką spektakularnie zmienił mnie, moje życie osobiste i zawodowe na lepsze.

Na warsztaty do Agnieszki Przybysz pojechałam w celu pozbycia się “czegoś” co blokowało mnie
w dalszym rozwoju mojej firmy w branży SPA. Pragnęłam osiągnąć więcej. Więcej klientów, większe zyski, wiecej satysfakcji zawodowej. I osiągnęłam!

Najcenniejsza wiedza, jaką uzyskałam na warsztatach prowadzonych przez Agnieszkę było uświadomienie sobie, że aby osiągnąć stan bezpieczeństwa finansowego i satysfakcji z tego co robię muszę pozbyć się blokad i lęków, uwolnić ograniczenia i oczyścić całą moją strukturę,
by moc wprowadzić nowe wzorce. Na tych inspirujących zajęciach otrzymałam narzędzia, które zastosowałam w sferze osobistej i zawodowej. W krótkim czasie zadziały się CUDA.

Do dziś korzystam z wiedzy Agnieszki, rozwijam się, jestem pewną siebie kobietą i znam swoją wartość. Realizuję swoje cele, mój biznes rozwija sią a życie osobiste jest według moich oczekiwań. Dziękuję Agnieszko.” Maria Inowrocław.Zostaw komentarz, zadaj pytanie:


*


Szanujemy Twoją prywatność!

Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodoweWlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc