Własny biznes – Agencja Opiekunek Piastun

Witam serdecznie wszystkich słuchaczy, Agnieszka Przybysz pionierka coachingu, autorka wielu książek, Mentor Biznes z Pasją, COACHING INSTITUTE.
Dziś mam przyjemność rozmawiać z Małgorzatą Piastun – Agencja Pracy Piastun specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert pracy za granicą dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych.
Pomagam zaradnym i pracowitym kobietom zdobyć kwalifikacje opiekunki oraz poprawić swoją sytuację materialną poprzez pracę za granicą. Przygotowałam kurs teoretyczny, który zawiera potrzebną wiedzę na temat pracy w opiece. Kurs jest dostępny na mojej stronie internetowej pracaopiekapiastun.pl Moja firma zapewnia również kurs praktyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.
W przygotowaniu jest również kurs języka niemieckiego.

Agnieszka Przybysz: Komu pomagasz najczęściej? Jakie osoby, z jakimi wyzwaniami przychodzą? Jakiej pomocy potrzebują?

Najczęściej zgłaszają się do mnie kobiety ( wieku od do – opisz bardziej te kobiety, alby ktoś kto to czyta powiedział tak to ja jestem w takiej sytuacji ) , które potrzebują zmian w życiu zawodowym.

Moimi klientkami są również kobiety, które w wyniku komplikacji w życiu prywatnym znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.
Na przykład są rozwiedzione a praca w dotychczasowym zawodzie nie pozwala na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Agnieszka Przybysz: Jakie efekty uzyskują Twoi Klienci?

Moi klienci na początku kupują (czynią niewielką inwestycję w siebie poprzez) kurs teoretyczny dla opiekunów. Po jego przeczytaniu zyskują wiedzę na temat siebie i pracy w opiece.

Zyskują pewność dotyczącą swojej decyzji. Wiedzą z jakimi ludźmi chcą pracować. Wiedzą jak długo chcą przebywać za granicą i do jakiego celu ma to ich doprowadzić.

W momencie, gdy pracują już za granicą zyskują doświadczenie, umiejętności komunikacji w obcym języku i satysfakcjonującą zapłatę.

Agnieszka Przybysz: Na czym polega Twój autorski system?

Nasz system to pięć kroków, dzięki którym moi klienci dowiadują się jak bezpiecznie i spokojnie dokonać zmian w życiu zawodowym.

To sprawdzony sposób, który pozwala przygotować się do pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz zorganizować wyjazd za granicę.

Agnieszka Przybysz: Proszę powiedzieć nam coś więcej na temat pierwszego kroku w tym systemie? Czego Twoi Klienci mogą się spodziewać?
Pierwszy krok to skorzystanie z kursu dostępnego na stronie internetowej.
Klienci mogą spodziewać się wielu pytań dotyczących ich przekonań na temat niepełnosprawności oraz prostych, codziennych czynności. Wiem z doświadczenia, że na początku są trochę zaskoczeni a potem bardzo zadowoleni z efektu jaki dają odpowiedzi na pytania zawarte w kursie.

Wiele razy słyszałam, że kurs daje szersze spojrzenie na pracę w opiece i wyjazd za granicę. W pierwszym kroku moi klienci zyskują jasność i pewność co do swoich decyzji.

Agnieszka Przybysz: Jaki podarunek przygotowałaś na swojej stronie internetowej? Dlaczego rozdajesz tak cenną wiedzę gratis?
Podarunek to poradnik “3 masowo popełniane błędy przez osoby wyjeżdżające za granicę do pracy i jak ich uniknąć?”

Poradnik jest dostępny bezpłatnie, ponieważ zawiera elementarną wiedzę na temat wyjazdów za granicę do pracy.

Osoby, które go czytały zyskały świadomość motywów, jakimi się kierowały myśląc o wyjeździe. Niektórzy po przeczytaniu poradnika wiedzą, że tak naprawdę czuliby się źle za granicą i nie chcą wyjeżdżać.

Zaoszczędza to czasu moim klientom i mnie – nam , ponieważ nie prowadzimy już rozmów na temat wyjazdu, który nie nastąpi.
Inni zaś zyskują pewność co do swojego pomysłu. Cieszą się, że odkryli iż za granicą będą czuli się dobrze, zdobędą doświadczenie i rozwiążą swoje problemy. Po przeczytaniu gratisu sami, z przyjemnością tworzą plan na najbliższy rok lub dwa. Nasza współpraca jest wówczas owocna i satysfakcjonująca dla obu stron.

Agnieszka Przybysz: Jakie efekty dała Ci nasz współpraca?
Start Biznes z Pasją i kontakt z Tobą dały mi:
1. Odwagę
2. Narzędzia, z pomocą których usunęłam blokady
3. Narzędzia marketingowe.
Przez 15 lat umiałam rozmawiać o opiece i opiekunach. Dzięki Tobie nauczyłam się mówić do opiekunów.
Mówić w taki sposób aby rozumieli i aby czuli się dobrze przyjmując wiedzę ode mnie.
Tak dobrze jak czują się Twoi uczniowie.
Pokazałaś, że sprzedaż swojej wiedzy i usług nie musi polegać na manipulacji klientem.
Nauczyłaś mnie, że mogę być naturalna, szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.
Z całego serca DZIĘKUJĘ. Małgorzata Piastun pracaopiekapiastun.plZostaw komentarz, zadaj pytanie:


*


Szanujemy Twoją prywatność!

Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodoweWlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc