Jak rozwinąć Biznes z Pasją – Więcej Klientów z łatwością

Rozwiń Biznes z Pasją – Więcej Klientów z łatwością

Rozmawiam z Elżbietą, która w Szwecji od lat prowadzi własną firmę, uczestniczką programu coachingu i mentoringu Biznes z Pasją.

Agnieszka Przybysz: Czym się zajmuje Twoja firma „Uśmiechnięta sprzątaczka”?

Ela: Moja firma pomaga aktywnym kobieta sukcesu zadbać o czystość w ich domach aby miały więcej czasu dla rodziny i siebie samych.

Agnieszka Przybysz: Komu pomagasz najczęściej?

Ela:  Najczęściej są to pracujące- aktywnie  kobiety lub emerytowane aktywne kobiety które chcą mieć więcej czasu na pracę, rozwój osobisty, dla rodziny lub przyjaciół.

Agnieszka Przybysz:  Jakie efekty uzyskują Twoi Klienci?

Ela: Po pierwsze uzyskują zadowolenie. Ile razy słyszałam to zdanie” Dlaczego nie pozwoliłam sobie na zatrudnienie Firmy Sprzątającej wcześniej?” tyle razy widziałam zadowolenie na twarzach klientek. Miło jest nieść radość i być docenianym 🙂

Agnieszka Przybysz:  Na czym polega Twój autorski “GLAD System”?

Ela – Lubię widzieć zadowolenie na twarzach moich klientów. GLAD- znaczy zadowolony/szczęśliwy. Jest takie przysłowie „ Dzielić radość daje podwójną radość” Dla mnie to oznacza, że w pełni szczęśliwi jesteśmy jak dzielimy szczęście z innymi.

Agnieszka Przybysz: Proszę powiedzieć nam coś więcej na temat pierwszego kroku w tym systemie? Czego Twoi Klienci mogą się spodziewać?

Ela: Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie granicy kiedy należy powiedzieć sobie STOP tzn. ” Pozwalam sobie na pomoc, ponieważ mam tylko jedno życie i tylko dwoje rąk, a cenny czas, który tracę na sprzątanie mogę poświecić dla moich najbliższych lub dla własnej przyjemności”.

Agnieszka Przybysz:  Jaki podarunek przygotowałaś na swojej stronie internetowej?

Ela  – Podarunkiem jest kilka dobrych rad „ jak wybrać dobrą firmę sprzątającą” Czasami klient nosi się od dawna z zamiarem zatrudnienia pomocy do sprzątania, ale ma obawy przed popełnieniem błędu lub po prostu przed NOWYM. Często jest tak, że klient kieruje się ceną lub opinią znajomych. To jest ważne ale ważne jest również aby sam świadomie sprawdził i wybrał odpowiednią firmę dla siebie.

Od czasu podjęcia programu START Biznes z Pasją jestem na pewno więcej pewna siebie. Wiem już czego chcę i jak to osiągnąć nie kręcąc się w kółko. Mam nareszcie swoją stronę internetową [po szwedzku], klientów przybyło o 30 % więcej [to super wynik gdy wokoło mówią o kryzysie]

Myślałam, że się wycofam na początku programu, że to nie dla mnie – nie dlatego, że to było za trudne tylko, że moja samoocena była bardzo niska ale powiedziałam sobie „ Ela spróbuj bo będziesz później żałować”  i dałam sobie szansę.
Na początku miałam inny pomysł na biznes, ale po zastanowieniu  się postanowiłam pozostać przy już istniejącym, rozwinąć go a później powoli wdrożyć w życie następny pomysł.

Określiłabym siebie jako typ  „ wiecznego poszukiwacza” coś ciągle pcha mnie do przodu, każe szukać i doświadczać. Program START Biznes z Pasją dał mi wgląd w świat biznesu i marketingu, który był dla mnie obcy do tej pory. Teraz kiedy zaznajomiłam się już i oswoiłam z Nim, zaczęłam go lubić i myślę, że w miarę zdobywania dalszej wiedzy- uczucie zacznie się jeszcze pogłębiać.

Elżbieta Szwecja städningflyttstädning.seZostaw komentarz, zadaj pytanie:


*


Szanujemy Twoją prywatność!

Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodoweWlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc