Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biznes, planujesz własny biznes… dołącz do nas, by obejrzeć BEZPŁATNĄ SERIĘ WIDEO, by zacząć lub rozwinąć Twój Własny Biznes z Pasją i Skutecznie Pomagać Ludziom.Szanujemy Twoją prywatność!
Otrzymasz także Gratis Inspirujący Newsletter na tematy zawodowe

Jesteś coachem, konsultantem, trenerem, psychologiem, terapeutą, specjalistą prowadzisz własną praktykę lub planujesz własny biznes…

dołącz do nas, by obejrzeć BEZPŁATNĄ SERIĘ WIDEO, by zacząć lub rozwinąć Twój Własny Biznes z Pasją świetnie prosperujący, ucząc się od najlepszych praktyków biznesu coachingowego.

Wtorek, godz. 8:18
Witam Cię serdecznie, nazywam się Agnieszka Przybysz – pionierka coachingu w Polsce, autorka wielu książek z dziedziny coachingu. Lider Coachingu w Polsce od 2000r, pomogłam już tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Także coachom z Europy, prowadząc coaching w języku angielskim.

W ostatnich latach przeprowadziłam ponad 5500 godzin coachingu plus wiele godzin skutecznego mentoringu. Absolwentka renomowanej szkoły coachingu CTI USA. Moi studenci prowadzeni od 2006r. i osoby coachowane mają już swoje praktyki coachingowe i biznesy coachingowe.

Zapraszam dołącz do mnie w tej Bezpłatnej Serii wideo, w której dowiesz się:
jakich 7 najczęściej popełnianych błędów powinny unikać przedsiębiorcze kobiety, by stworzyć własny dochodowy biznes z pasją
4 Mity na temat własnego biznesu, które blokują Cię przed byciem niezależnym finansowo
5 sekretów biznesu z pasją – przepisu na dochodowy biznes z pasją
dlaczego teraz jest najlepszy czas dla Ciebie, by zacząć Własny Biznes z Pasją i Zadbać o Twoją finansową przyszłość, biorąc sprawy w swoje ręce TERAZ. Integrując rozwój osobisty z praktycznymi strategiami marketingowymi budowania dochodowego biznesu – to jedyny tego typu program w Polsce, który uczy jak w sposób etyczny i autentyczny przekuć Pasje na Pieniądze w biznesie, który pokochasz, dając unikalną wartość Twoim Klientom.
2 sprawdzone strategie i jak je zastosować od razu, by zwiększyć Twoje dochody
jak inne przedsiębiorcze kobiety tworzą i rozwijają swoje dochodowe biznesy z pasją, robiąc to co KOCHAJĄ z PASJĄ.


Zacznij już teraz zostawiając imię i email w oknie obok.
Do zobaczenia po drugiej stronie.

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu
Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

Dostań szybki dostęp do wideo >> kliknij tutaj

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce.

Mogę być naturalna, szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.

Start Biznes z Pasją i kontakt z Tobą dały mi:
1. Odwagę
2. Narzędzia, z pomocą których usunęłam blokady
3. Narzędzia marketingowe.
Przez 15 lat umiałam rozmawiać o opiece i opiekunach. Dzięki Tobie nauczyłam się mówić do opiekunów.
Mówić w taki sposób aby rozumieli i aby czuli się dobrze przyjmując wiedzę ode mnie.
Tak dobrze jak czują się Twoi uczniowie.
Pokazałaś, że sprzedaż swojej wiedzy i usług nie musi polegać na manipulacji klientem.
Nauczyłaś mnie, że mogę być naturalna, szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.
Z całego serca DZIĘKUJĘ. Małgorzata Piastun miasto Piła


“Witam Agnieszko i mile koleżanki,

Oj Agnieszko, Agnieszko, to co Ty z Nami wyprawiasz jest niesamowite. Dawno nie miałam takiego intensywnego ”Prania mózgu”. Mało tego, nie przypuszczałam, że ” Starsza Pani”, czyli Ja sobie poradzę z zagadnieniami informatycznymi. To jest moja słaba strona, a tu nagle: sama rejestruje domenę, sama szukam hostingu (nie miałam pojęcia co to jest), wczoraj przeglądałam templetki, zgodnie z Twoim zaleceniem, mimo, że omówiłam się z grafikiem, aby w ogóle wiedzieć coś na ten temat więcej i nie wypaść jak amator, analizuję różne strony i wiele innych czynności, które robiłam po raz pierwszy.

W sumie czyste szaleństwo w moim umyśle. Zawsze uczyłam się z ciekawością, lecz nie przypuszczałam, że będę się uczyła czegoś, co zawsze odrzucałam. Ty sprawiłaś, że zaraziłam się tą wiedzą, mimo, że na pewno w tej dziedzinie nie będę ekspertem.
Jestem jednak ekspertem w innej dziedzinie… Mam już konkretna wizję mojej strony internetowej.
Dziękuje Aniołom, że jesteś” Hanna Rolbiecka Gdańsk


“Dzień dobry Wszystkim:),

super Haniu, fajna, trafiona nazwa. Twoje działania mnie motywują :)… Zgadzam się z Tobą, że Agnieszka bardzo nam pomaga. Podczas zaledwie tych kilku sesji dowiedziałam się tylu wartościowych rzeczy nt zakładania biznesu i o sobie samej :). Poza tym potrafi mnie zmotywować do działania, codziennie robię jakiś mały (czasami większy) kroczek przybliżający mnie do postawionych celów :). Bez Agnieszki to pewnie utknęłabym w miejscu i niewiele bym zrobiła. Ja również jest bardzo wdzięczna Tobie Agnieszko:)”.

“Jak zaczynałam Start Biznes z Pasją, to w ogóle nie miałam pomysłu na biznes. Pojawił się on m. in. dzięki narzędziom, jakie nam Agnieszko udostępniłaś. Jak dobrze pamiętam na jednej z pierwszych sesji programu robiłam ćwiczenia pomagające odkryć swoje pasje.
Wiele wartościowych rzeczy wyniosłam z tego programu. Najcenniejsze dla mnie jest to, że w krótkim czasie znalazłam pomysł na biznes. W bardzo krótkim czasie, to była kwestia kilku dni, pomogłaś mi Agnieszko poradzić sobie z wyzwaniem, z jakim sama borykałam się już od dłuższego czasu.

Dzięki Twoim narzędziom poznałam siebie lepiej, swój potencjał. Okazało się, że wcześniej w ogóle siebie nie znałam, a teraz wiem jaki mam potencjał, jakie są moje mocne strony. Muszę też powiedzieć, że Program Start Biznes z Pasją daje mi wiele wskazówek, pokazuje krok po kroku, jak właściwie prowadzić biznes, by uniknąć błędów, jakie przytrafiają się początkującym przedsiębiorcom.” Edyta Mazur z Poznania.


“Wszystkim jakoś jest lepiej i najważniejsze klientów przybyło “

“Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię… Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako gratisowa reklama emitowana przez dwa dni.

Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość i ruch.
Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka.”

Agnieszka to ocean inspiracji i motywacji w życiu osobistym i zawodowym.
Uwierzcie mi Państwo, że od chwili poznania Agnieszki a było to lat kilka wstecz moje życie uległo wielkim pozytywnym przeobrażeniom. Wierzę w to, że marzenia spełniają się i właśnie ktoś taki jak Agnieszka pojawił się w moim życiu na moje życzenie! Od tego momentu wszystko w moim życiu uległo wspaniałym zmianom dzięki niej i mojej pracy nad sobą. Nie mogę powiedzieć, że wszechświat o mnie zapomniał i mnie nie nagradzał ale w dzisiejszych dość trudnych czasach stanie w miejscu to cofanie wstecz.

Agnieszka to głębia wiedzy i wulkan energii, która przemienia stagnacje w cuda, które manifestują się w naszym życiu. W moim przypadku na wielu płaszczyznach życia. To niesamowite jak rzeczy niemożliwe z czasem stają się możliwe jak chaos myśli zamienia się w porządek rozumowania jak emocje stają się nad wyraz spokojne i zrównoważone, jak trudne relacje stają się bliskie i przyjazne, a także jak obfitość płynie do naszego życia z łatwością. A bywają czasami chwile zwątpienia ale wiara i praca nad swoim rozwojem osobistym pod batutą Agnieszki czyni cuda. Z miłością i wdzięcznością. Maria Bakalarska Inowrocław


“ Odnotowałam wzrost o 300% ’’

“W sierpniu i lipcu nie zarabiałam, przeciwnie – dokładałam do biznesu. Wrzesień 2010 po sierpniowych warsztatach Przyciągnij Sukcesy z Pasją był lepszy od września 2009 o 100%. Przychód firmy w styczniu tego roku w porównaniu do września 2010 również wzrósł prawie dwukrotnie.

Styczeń 2011 odnotowałam wzrost o 300%

Po „warsztacie nt pieniędzy” w 2011r postawiliśmy sobie cel konsumpcyjny. W wakacje wygrałam nieduży przetarg na poprowadzenie kursu dla gminy. Po czym jeszcze w wakacje, w dodatku na wyjeździe dowiedziałam się o kolejnym dużym przetargu. w kilka dni znalazłam firmę, która stanęła wraz ze mną i wygrałam.

Pozdrawiam Agnieszko i zawsze myślę o Tobie ciepło, bo uważam, że byłaś pierwszym i przełomowym krokiem na mojej drodze do rozwoju i dobrobytu.”

Magda MszczonówDostań szybki dostęp do wideo >> kliknij tutaj

Agnieszka Przybysz – Polska pionierka coachingu, Lider Coachingu w Polsce i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.
Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od frustracji do wspaniałych relacji, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, by czuły się doceniane, kochane i bogate. Mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często milionowe kontrakty – biznesy.
Intencją Agnieszki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji, kariery, biznesu z pasją. Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring dla coachów, warsztaty i szkolenia grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, oraz wystąpienia publiczne na zaproszenie firm i organizacji.
Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Ukończyła m.in. jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie -CTI USA, akredytowaną przez ICF oraz szkolenia & mentoring u najlepszych guru marketingu biznesu na świecie. Nazywana przez kolegów Gwiazdą Polskiego Coachingu.
Autorka książek Przyciągnij Sukcesy z Pasjącoaching biznesowy; Sięgnij Gwiazd – celne cele; Przyciągnij Miłość coaching relacji. Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, Radio Zet, RadioEuro i portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie Coachingu. Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz

Dostań szybki dostęp do wideo >> kliknij tutaj


WlasnyBizneszPasja.pl
Copyright © Coaching Institute 2006 - 2019, skrytka pocztowa 28 00-950 Warszawa 1 email ap [@] coachinginstitute.biz

Home | Biznes z Pasją Coaching & Mentoring | Więcej Klientów | Biznes Blog | Dołącz teraz

Chcesz zostać naszym partnerem - wyślij email
Prywatność | Regulamin | Pomoc